HAKKIMIZDA

MMT Kapı Ve Pencere Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.

MMT Kapı Ve Pencere Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. Türkiye'nin önde gelen yapı elemanları çözüm ortaklarından biridir, 2015 yılında İstanbul Maltepe’de faaliyetlerine başlamıştı. MMT YAPI özellikle sistem profili üreten firmaların tüm taleplerini karşılayan çözüm ortağıdır. Başlıca ürünleri Alüminyum aksesuar üretimi olmak üzere, pencere kolları, kapı kolları, çekme kolları, sürme kolları, sürgüler vasistas sistemleri, menteşeler, cephe sistemleri, kilit karşılıkları gibi ürünlerdir.

MMT Kapı Ve Pencere Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.  Dünya standartlarında kaliteden ödün vermedengeniş ürün yelpazesi ile yapı sektörüne hizmet vermektedir..

Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek genişlettiği üretim ağı ve  ürün çeşitliliği ile müşterilerine hızlı ve etkili çözümler sunmaktadır.

Konusunda uzman kadrosu ile, yüksek kaliteli ürünleri ile pürüzsüz yürütülen lojistik operasyonları sayesinde, başarılarının sürdürülebilirliğini garanti etmek gayesi ile piyasadaki profesyonel iş hayatına devam etmektedir. Alumod markası altında ürünlerini sektöre sunmaktadır.